کلینیک تخصصی مربی تو
تهران - سعادت آباد
کلینیک تخصصی مربی تو
پشتیبانی 24/7
09353132500
شنبه -4شنبه: 8.00 - 20.00
پنج شنبه - جمعه : 9.00 - 16.00
25 اردیبهشت 1400 توسط alikianpoor 0 دیدگاه

مربی بدنسازی | مربی بدنسازی خوب | مربی بدنسازی آنلاین | مربی بدنسازی خصوصی

Young Woman Exercising In Gym

مربی بدنسازی | مربی بدنسازی خوب | مربی بدنسازی آنلاین | مربی بدنسازی خصوصی

مربی بدنسازی | مربی بدنسازی خوب | مربی بدنسازی آنلاین | مربی بدنسازی خصوصی :

مربی بدنسازی کیست؟

افراد زیادی بر این باورند که نیازی به مربی بدنسازی ندارند. آنها فکر می کنند به تنهایی و بر پایه دانش خود می توانند مربی بدنسازی خود باشند. یکی از دلایل عدم رشد و پیشرفت در بین بدنسازان همین مساله می باشد.

مربی بدنسازی با تکیه بر دانش و تجربه کافی می تواند شناخت کاملی از بدن شاگرد خود داشته باشد. مربی با بررسی تغییرات شاگرد در طول عمر بدنسازی و رفع نیازها می تواند برنامه های تمرینی، تغذیه و مکمل مناسب را برای او تنظیم کند.

فاکتورهای یک مربی خوب

مربی بدنسازی سعی بر این دارد که با بررسی دقیق وضعیت شاگرد خود در طول هفته های متمادی، تغییرات لازم را در برنامه های تمرینی و تغذیه برای رسیدن به هدف ایجاد کند.

یک مربی بدنسازی خوب دو فاکتور همراهی و سختگیری را در کنار یکدیگر دارد و در تمامی مسیر پیشرفت شاگرد خود، میبایست از سلامتی شاگرد خود به خوبی مراقبت کند.

شرکت “مربی تو” با در اختیار قرار دادن شماره مربی بدنسازی به شاگردان، سعی بر ایجاد ارتباط سریع و آسان بین مربی و شاگرد کرده است. با توجه به این مسئله هر یک از شاگردان “مربی تو” می توانند از طریق شماره تلفن مربی بدنسازی خود، از مشاوره همه جانبه او در زمینه تمرین و تغذیه بهره مند شوند.

مربی خصوصی بدنسازی

مربی خصوصی بدنسازی شخصی است که تمامی مسائل تمرینی و بعضا تغذیه و مکمل یک فرد را برعهده می گیرد. یک مربی بدنسازی خصوصی ، یا به صورت آنلاین به واسطه اپلیکیشن های پیام رسان و یا به صورت حضوری و به عنوان یک مربی می بایست در کنار شاگردان خود حضور داشته باشد. داشتن یک مربی شخصی مزایایی مانند ایجاد انگیزه، توجه به تکنیک تمرینی و کنترل در رعایت کردن برنامه ها را به همراه دارد.

مزیت های کار کردن با مربی خصوصی بدنسازی

 1. نظارت بر نحوه اجرای تمرین
 2. چکاپ روزانه ورزشکار
 3. آموزش صحیح اجرای حرکات
 4. جلوگیری از مصدومیت های احتمالی
 5. انگیزه دادن به شاگردان
 6. بازدهی سریع
 7. استفاده از تجربیات مربی
 8. همراه بودن با شاگرد تا رسیدن به هدف
 9. جلسات تمرینی مشترک با مربی
 10. و غیره

مربی خصوصی بدنسازی تهران

ساکنان تهران می توانند از مربیان خصوصی استفاده کنند که توسط گروه ما تایید شده اند. معیارهای ما برای معرفی یک مربی خصوصی بدنسازی تهران دارا بودن تجربه لازم و داشتن صلاحیت های علمی و مدارک مربیگری معتبر می باشد. و همچنین در بعضی موارد دارا بودن افتخارات ورزشی حائز اهمیت است.

گروه “مربی تو” سعی بر این دارد تا هر فرد بدون احتیاج به پرداخت هزینه های بالا با همان میزان وقت برنامه های اختصاصی خود را دریافت کند. و با پشتیبانی ۲۴ ساعته و بازدید های زمان بندی شده در فتح قله هدف کنارتان باشد.

مربی بدنسازی آنلاین

در سال های اخیر موج عظیمی از درخواست های مربیگری و رژیم های آنلاین در فضای مجازی براه افتاده است. از این رو مربیان بسیاری در پی ایجاد بستری هستند که بتوانند تجربیات و خدمات خود را در اختیار دوستداران این رشته بگذارند. همچنین استفاده از یک مربی بدنسازی آنلاین مزایای بسیاری برای شاگردان دارد.
به عنوان مثال یک شاگرد می تواند به راحتی در طول شبانه روز با مربی آنلاین خود در ارتباط باشد. و فقط معاشرت آنها به یک جلسه ۲ ساعته تمرین در باشگاه ختم نشود.

دو نکته مثبت درباره مربی بدنسازی آنلاین

 • مربی بدنسازی آنلاین به دلیل عدم حضور فیزیکی می تواند شاگرد های بیشتری را پاسخگو باشد.
 • مربی می تواند زمان و انرژی بیشتری را برای شاگردان خود داشته باشد.

مزیت های کار کردن با مربی آنلاین

 1. در دسترس بودن همیشگی
 2. ایجاد انگیزه در ورزشکاران
 3. امکان دریافت مشاوره از بهترین مربیان به صورت غیر حضوری
 4. صرفه جویی در زمان برای برقراری ارتباط
 5. هزینه کمتر
 6. پشتیبانی تمام وقت بدون محدودیت زمانی و مکانی
 7. امکان استرداد وجه دریافتی
 8. توجه بیشتر به شخص ورزشکار
 9. نتیجه دهی یکسان در مربیگری آنلاین و حضوری
 10. و غیره

حال باید پرسید برای شاگردان چه مزایایی وجود دارد. آیا آن ها نتایج کافی را با مربی بدنسازی آنلاین کسب خواهند کرد ؟

بدنسازی آنلاین برای شاگردان نیز سودمند است. زیرا ارسال برنامه ها به صورت آنلاین مانند برنامه تمرینی ، رژیم غذایی و برنامه مکمل غذایی و حتی برخی آموزش های لازم بسیار راحت تر می باشد. شاگردان این رشته همواره نیاز به انگیزه پیدا کردن برای ادامه مسیر دارند. همچنین آنها به دنبال انجام هر چه بهتر تمرینات و رعایت بالانس بین تغذیه و تمرین خود هستند. که این امر توسط مربی بدنسازی آنلاین بسیار راحت تر انتقال داده می شود.

 

زمان آموزش دوره مربیگری

به‌صورت تقریبی زمان آموزش‌هایی که برای مربیگری باید سپری کرد یک هفته تا ۱۰ روز بوده و همچنین این افراد باید در کارگاه‌های آموزشی نیز حضورداشته باشند. کارگاه‌های آموزشی جدا از کلاس‌ها بوده و ممکن است تا مدت‌ها به طول بیانجامد. همچنین به یاد داشته باشید که در پایان کلاس‌ها و کارگاه‌های آموزشی سؤالاتی از درس‌های تدریس شده به‌عنوان امتحان از شرکت‌کنندگان پرسیده خواهد شد.

به یادگرفتن ادامه دهید

بدن انسان از ابتدای زندگی همواره در حال تغییر بوده و در این میان برای رسیدن به‌تناسب‌اندام نیازمند تکرار و انجام تمرین‌ها به‌صورت مستمر خواهد بود. برای اینکه شما یک مربی به‌روز و متفاوت باشید لازم است همواره به یادگرفتن ادامه دهید و متدهای جدید لازم را آموزش ببینید تا با استفاده از این آموزش‌ها دانش‌آموخته‌های خود را هدایت کرده و به بالاترین درجه رسانید.

شما می‌توانید برای آموزش‌های جدید و گرفتن ایده‌های ورزشی جدید از مربی‌های شخصی که در سالن‌های ورزشی و یا دیگر مکان‌ها کلاس‌هایی را برگزار می‌کنند حضور پیدا کنید. سعی کنید برای پیشرفت و گرفتن ارتباط با افراد متخصص از کسانی بهره ببرید که دارای مدرک مربی‌گری NASM, ACE , NSCA  و یا مدرک دانشگاهی باشند.

طراحی تمرینات منحصربه‌فرد

برای پیشرفت بدن و رسیدن به آمادگی کامل تمرینات باید تعادل خود را حفظ کنند. برای اینکه حداکثر بازده را داشته باشید باید یک تمرین فشاری بالاتنه (پرس سینه با دمبل یا هالتر، پرس بالای سر با دمبل، پرس تک بازو، شنای سوئدی)، یک تمرین کشیدنی بالاتنه (زیر بغل هالتر یا دمبل، بارفیکس، لت از جلو دست‌باز، سیم‌کش پارویی، بارفیکس افقی)، یک تمرین پایین‌تنه (ددلیفت، اسکات گابلت، اسکات از پشت، لانژ، استپ آپ) و یک تمرین مرکز بدن (پلانک، پلانک از بغل، کرانچ با توپ سوئیسی، زیر شکم خلبانی) را در طول تمرینات جای‌داده و انجام دهید. ۳ تا ۴ ست شامل ۵ تا ۱۰ تکرار از هر تمرین اجرا کرده و ۳ تا ۴ ست ۳۰ تا ۴۰ ثانیه‌ای ، تمرینات مرکز بدن استاتیک انجام دهید.

شرایط موردنیاز

داشتن کارت درجه ۳ مربیگری بدن‌سازی ابتدایی‌ترین شرط مربی شدن است. لازم است افرادی که قصد اخذ کارت مربیگری رادارند، در هیئت استان خود ثبت‌نام نموده و دوره‌های لازم را پشت سر بگذارند. همچنین لازم است این افراد برای داشتن تجربه کافی و آشنا شدن با ابزار و وسایل ورزشی مدتی را در سالن‌های ورزشی حضورداشته باشند.

برای دریافت کارت درجه ۳ مربی‌گری افراد مدارکی و شرایطی را باید همراه خود داشته باشند که به‌صورت زیر خواهد بود:

حداقل سن افراد برای حضور در این دوره‌ها ۲۰ سال و حداکثر آن ۳۰ سال خواهد بود. مدرک تحصیلی دیپلم و یا داشتن گواهی اشتغال به تحصیل از دیگر مدارک موردنیاز برای این حرفه خواهد بود. مدارک شناسایی از قبیل کارت ملی، عکس و … همچنین کارت معافیت خدمت سربازی برای آقایان مدارک دیگری هستند برای ثبت در هیئت استان به‌عنوان مربی.

در دنیای امروز تناسب‌اندام و تندرستی یکی از مشکلات روزمره افراد بوده و برای رسیدن به اندامی مناسب راه‌های ورزشی مختلفی را در پیش‌گرفته‌اند. ما قصد داریم در ادامه یکی از مفیدترین و کارآمدترین این راه‌ها را با استفاده از دستگاه‌های ورزشی ems به شما معرفی کنیم.

یکی از مفیدترین و بهترین دستگاه‌های ورزشی که برای تناسب‌اندام در بازار موجود است دستگاه ورزشی ems است. این دستگاه برای تناسب‌اندام، بدن‌سازی، ورزش‌های قدرتی و هوازی است. دستگاه‌های ورزشی ems در کنار کارهایی که ذکر شد برای لاغری و خوش‌اندام شدن نیز مناسب بوده و در این زمینه‌ها کمک زیادی را به شما خواهد کرد. از مزیت‌های دستگاه ورزشی ems  می‌توان به استفاده از آن در هر مکانی اشاره کرد به صورتی که برای استفاده ازاین‌دستگاه نیاز به باشگاه رفتن و یا حضور در مکان‌های ورزشی نخواهید داشت و در هر زمان و موقعیتی که داشته باشید می‌توانید از دستگاه ورزشی ems استفاده کنید.

دستگاه ورزشی ems  در برندهای مختلفی ساخته می‌شود که یکی از معروف‌تری و معتبرترین این برندها، برند لانسگو است. دستگاه‌های ورزشی لانسگو که ساخته کشور آلمان است در ایران نیز طرفداران خاص خود را داشته و روزانه افراد زیادی ازاین‌دستگاه‌ها استفاده می‌کنند. این دستگاه به دلایل مختلفی همچون کیفیت بسیار بالا، کارایی فراوان، نتیجه مثبت و … افراد زیادی را به خود جذب کرده است. به همین دلیل  افراد استفاده‌کننده از دستگاه ورزشی loncego از نتایج به‌دست‌آمده بسیار راضی و خشنود بوده و ازاین‌دستگاه‌ها را بارها مورداستفاده قرار داده‌اند.

در کنار این موارد یکی دیگر از عللی که باعث جذب افراد به دستگاه‌های ems می‌شود، استفاده راحت و آسان ازاین‌دستگاه‌ها است. شرکت loncego به دلیل آموزش‌ها و نکات مهمی که ارائه کرده است، باعث راحتی افراد در استفاده ازاین‌دستگاه‌ها شده است.

 

کلینیک بدنسازی مربی تو | علی کیان پور

تلفن تماس : 09199631325

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *