کلینیک تخصصی مربی تو
تهران - سعادت آباد
کلینیک تخصصی مربی تو
پشتیبانی 24/7
09353132500
شنبه -4شنبه: 8.00 - 20.00
پنج شنبه - جمعه : 9.00 - 16.00

مربی خصوصی

مربی تو برترین سایت مشاوره فیتنس و بدنسازی در ایران

با کمک مربیان خصوصی حس خوب زندگی، غیر ممکن ها را ممکن می کنید زیرا در هر قدم یک مربی عالی و مجهز به دانش روز را که همیشه مراقب و متمرکز بر روی اهداف شما و مشوق پیشرفتهایتان است در کنار خود دارید. شگفت زده خواهید شد وقتی که می بینید تنها با برداشتن سه گام، با چه سرعت و انگیزه ای به آنچه فکر می کردید رسیده اید.

مصرف استانازول در بدنسازی | مصرف استانازول و پرپیونات

مربی فیتنس

افزایش حجم عضلات | چگونه در کمترین زمان و کمترین هزینه حجم بگیرم

مشاوره فیتنس

حجم گیری با استروئید با این راهکارهای طلایی در کوتاهترین زمان

مربی خصوصی فیتنس

مصرف استانازول در بدنسازی | مصرف استانازول و پرپیونات
مربی فیتنس | مشاوره فیتنس | مربی خصوصی فیتنس | بهترین مربی فیتنس بانوان | بهترین مربی فیتنس آقایان
مربی فیتنس | مشاوره فیتنس | مربی خصوصی فیتنس | بهترین مربی فیتنس بانوان | بهترین مربی فیتنس آقایان
مربی فیتنس

بهترین مربی فیتنس و بدنسازی بانوان و آقایان

همانگونه که یک مربی خوب ,با تجربه و باسواد می تواند شما را به هدفتان نزدیک کند ,یک مربی بد و بی دانش شما را از هدفتان دور و راه بازگشت به مسیر را سخت تر می کند.
فراموش نکنید که نمیتوانید یک مربی فیتنس خوب را از میزان عضلانی بودن بدنش تشخیص دهید.زیرا داشتن علم و دانش مرتبط اولین عامل در شناخت یک مربی فیتنس خوب است.

مربی خصوصی فیتنس

در هر جلسه با برنامه ای حرفه ای تمرین کنید.

یکی از اولین اصول مربیگری در فیتنس گوش دادن به صحبت های شاگرد و اهداف فرد است و بعد از آن نوبت به راهنمائی صحیح او بر مبنای شرایطی مانند سن ، سابقه ورزشی ، پرونده پزشکی ، تیپ بدن , شرایط زندگی و … می رسد.

فیتنس

فیتنس یکی از شاخه های بدنسازی می باشد و رشته ای هست که تناسب اندام و عضلات ورزیده ای رو برای ورزشکار بهمراه دارد.

دارو در فیتنس

مصرف داروها در این رشته ورزشی جایی ندارد و انعطاف بدنی قابل توجهی رو هم بهمراه دارد، ضمن اینکه سلامت قلب و عروق نیز در این رشته به حد بالایی میرسد.

فیتنس و تناسب اندام

فیتنس یا تناسب‌اندام علی رغم شباهت زیاد به پرورش‌اندام در برخی اصول با آن متفاوت است

تفاوت فیتنس و بدنسازی

شاید این دو ورزش با هم از برخی جهات تشابه داشته باشند اما از خیلی جهات مخصوصا علوم تمرینات و تغذیه بسیار باهم متفاوتند. در مسابقات تناسب اندام حجم و سایز عضله به هیچ عنوان مطرح نیست بلکه ملاک برتری و کسب امتیاز اندام، سایز و وزن متناسب با قد و قامت می باشد.

مشاوره با مربی تو

همه چیز با انتخاب یک مربی خوب شروع می شود. ما طی سالیان گذشته مربیان کار بلدی را که می دانند چطور یک برنامه تمرینی عالی متناسب با نیازها، علائق و تیپ شخصیتی هر فرد طراحی کنند، به اعضاء خوبمان معرفی کرده ایم و با اعتماد و رابطه قوی ایجاد شده بین این دو، به نتایج فوق العاده ای رسیده ایم.

اطلاعات واقعی ما را به نتایج واقعی می رساند. پشت هر کدام از برنامه هایی که مربیان برای شما طراحی می کنند، دستورالعملهایی بر پایه تستهای سنجش سلامت و مشاوره های پزشکی انجام شده در حس خوب زندگی وجود دارد. این اطلاعات با سبک زندگی شما ترکیب می شوند تا برنامه های تمرینی دقیقاً روی شما و هدفتان متمرکز باشد. بعلاوه متخصص تغذیه مجموعه در کنار شماست تا بهتر و سریعتر به نتیجه برسید.

تلفن تماس و مشاوره :

09199631325

رسانه

آخرین اخبار را بخوانید

وبلاگ مربی تو را دنبال کنید…